Photo 1
1 / 4
КупитьКвартира

Trosoban stan, 95m2, Tuški put, Prodaja

Podgorica, Montenegro
185,000
29 просмотров
5/3/2026

Описание

Trosoban stan, površine 87m2+8m2 terase, na Tuškom putu. Nalazi se u zgradi koja ima 2 lifta, 2 ulaza i veliki javni parking, sa 2 strane zgrade. Stan ima lijep raspored prostorija, a sastoji se iz 2 dijela. U prvom dijelu su: dnevna soba sa prvom terasom, odvojena kuhinja (sa prozorom), odvojena trpezarija (sa drugom terasom), ulazni hodnik, prva spavaća soba i toalet. U drugom dijelu su, 2 sobe, 2 južno orjentisane terase, kupatilo, ostava i hodnik. Na zgradi je urađena demit fasada, pa ima odličnu termo, hidro i zvučnu izloaciju. U blizini su igrališta za fudbal i košarku, t.c. Gintaš i dr. Potrebno je renoviranje. Cijena: 185.000€ (1.950€/m2)

Параметры

95 м²
Площадь (м²)
3
Спальни
2