Photo 1
1 / 8
КупитьЗемля

Prodajem Građevinsko Zemljište, Utjeha

Bar, Montenegro
3,507,700
57 просмотров
2/10/2026

Описание

Prodaje se zemljište u Utjehi – idealno za investitore! Površina zemljišta: 10.022 m² Dužina izlaza na more: 74 metra Minimalna parcela za prodaju: 1.000 m² Zemljište je smešteno na jednoj od najlepših lokacija u Utjehi, pružajući direktan izlaz na more i savršenu priliku za razvoj turističkog, stambenog ili komercijalnog kompleksa. Potrebno je uraditi Studiju lokacije i dostaviti predlog Ministarstvu za odobrenje gradnje. Cene po kvadratu: Do 1.000 m²: 500 €/m² Do 5.000 m²: 400 €/m² Kompletno zemljište (10.022 m²): 350 €/m² Cena za kompletno zemljište: 3.507.700 € Za više informacija i detalje o proceduri, slobodno nas kontaktirajte. Ovo je jedinstvena prilika za ulaganje u jednu od najperspektivnijih regija na crnogorskom primorju! Da li želite dodatne informacije ili pomoć oko marketinga ove ponude? ? ...

Параметры

10.020000457763672 м²